Nova izdanja Fakulteta za medije i komunikacije na 58.Sajmu knjiga

BEOGRAD, 21.oktobra (Tanjug) - Fakultet za medije i komunikacije Univerziteta Singidunum predstaviće nova izdanja Centra za medije i komunikacije na 58. Međunarodnom sajmu knjiga u Beogradu. Kako je najavio Centar za medije i komunikacije, u četvrtak, 24. oktobra održaće se promocija knjige "Medijska pedagogija" Ditera Bakea u sali Borislav Pekić Beogradskog sajma. U razgovoru o knjizi učestvovaće sa Fakulteta dramskih umetnosti Divna Vuksanović, Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu Dubravka Nedeljković, Fakulteta za medije i komunikacije Univerziteta Singidunum Boban Tomić i Mirjana Stefanović. Novi broj časopisa "Belgrade Journal of Media and Communications" na engleskom jeziku , koji se bavi krizom Evropske unije, njenim uzrocima i posledicama, kao i mogućnošću nastajanja novog političkog prostora, biće predstavljen u petak, 25. oktobra na štandu Centra za promociju nauke u Hali 2 Beogradskog sajma. Na promociji će govoriti profesori Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu Dragica Vujadinović, Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu Branimir Stojković, Alpar Lošonc sa Fakulteta tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu i glavni urednik Centra za medije i komunikacije Obrad Savić. Knjiga "postmoderne geografije" Edvarda Sodže biće predstavljena u nedelju, 27. oktobra u sali Slobodan Selenić Beogradskog sajma. U razgovoru će učestvovati glavni urednik Centra za medije i komunikacije Fakulteta za medije i komunikacije Obrad Savić, profesor Univerziteta umetnosti u Beogradu Miško Šuvaković i kurator Muzeja savremene umetnosti u Beogradu Zoran Erić.

OSTALI ČLANCI