Dani porodice na Adi

Humanitarna akcija "Dani porodice u Srbiji" održaće se u subotu na Adi Ciganliji u organizaciji studenata Departmana za socijalni rad Fakulteta za medije i komunikacije u Beogradu.

Pripremljen je celodnevni program koji ima za cilj da afirmiše humane i porodične vrednosti, kao i profesiju socijalnog radnika u savremenim uslovima, a gosti će biti deca iz Centra za zaštitu odojčadi, dece i omladine, roditelji i deca prijatelji akcije, profesori, studenti i saradnici FMK-a.

Akcija će se održati na početku šetališta na Adi, kod kružnog toka, sa početkom u 12 časova. Predviđene aktivnosti su: muzičke i edukativne igraonice, pozorište za decu, razgovor sa glumcima kao i večernji muzički program za studente i goste.

OSTALI ČLANCI