29.12.2016.

„eTalent Factory“ je inicijativa kompanije IKEA kojom želi da se kroz program plaćene stručne prakse u trajanju od 12 meseci približi studentima završnih godina na dodiplomskim i poslediplomskim studijama i pruži im mogućnost stručnog usavršavanja u oblasti internet poslovanja.

Od zainteresovanih studenata očekujemo da:

• - govore engleski jezik;
  • - poznaju „user-centric web content“ oblast;
  • - mogu da na jednostavan način objasne drugima kompleksne probleme i procedure;
  • - imaju veštine analize i rešavanja problema;
  • - imaju dobre komunikacione veštine;
  • - imaju znanje o SEO oblasti;
  • - poznaju digitalne medijske kanale;
  • - poseduju osnovno znanje u oblasti veb kodiranja.

Ukoliko te interesuje ova inicijativa, pozivamo te da pripremiš YouTube video u kojem ćeš nam reći nešto o svojoj motivaciji da učestvuješ u ovom programu i u kome ćeš predstaviti svoje interesovanje za oblast veb i digitalnog poslovanja, ali i uređenja prostora. Link ka svom YouTube video materijalu pošalji na etalent.factory.rs@ikea.com, najkasnije do 9. januara 2017.