Studije medija i komunikacija

Online prijavu za upis na FMK možete popuniti  na ovom linku.
Posetite nas svakog radnog dana u Karađorđevoj 65 u Beogradu, pišite nam na fmk@singidunum.ac.rs ili nas pozovite telefonom na broj (011) 26 26 474.

Ovo je svet komunikacija.

Verujemo da je uspešno obrazovanje zapravo dobra komunikacija.
Usmereni  smo na izvrsnost u predavanjima, na interaktivnu nastavu i na vezu teorije i prakse, na rad u malim grupama.

Naše vrednosti su:

• student u centru pažnje
  • kreativnost kao odgovor na zahteve  modernog vremena
  • otvorenost  i dostupnost
  • podrška i ohrabrivanje svakog studenta
  • U svetu u kojem su istraživanja i inovacije vodeće snage u modernoj ekonomiji, mi,  kao fakultet, prepoznajemo značaj uvođenja mentorskih istraživanja i kreativnih projekata u nastavu. Mentori obezbeđuju ekspertsko vođenje studenata kroz projekte, ohrabruju ih i pružaju im podršku kroz konkretna istraživanja.

Naša vizija je da budemo vodeća institucija u domenu obrazovanja.
    Naša želja je da formiramo “kreativne profesionalce”.

Budite individualni, vi ste arhitekte svojih programa; birajte predmete koje ćete slušati tako da oni budu vaše originalno delo.

Studenti medija i komunikacija nakon prve godine studija biraju jedan od sledećih studijskih programa:

BROADCASTING (RADIO,TV I VIDEO) I WEB NOVINARSTVO

REKLAMNA INDUSTRIJA I ODNOSI S JAVNOŠĆU

MEDIJI I KOMUNIKACIJE

Svi programi Studija medija i komunikacija na FMK usaglašeni su sa programima West London univerziteta i omogućavaju studentima dobijanje dvojne diplome. Više informacija o saradnji sa univerzitetom West London možete pronaći na ovom linku.

Prijavljivanje na konkurs za upis je u toku!

Online prijavu za upis na FMK možete popuniti  na ovom linku.