• 10.12.2012.

Laboratorija za psihološka istraživanja  u utorak, 11. 12. u 18:30 u sali 9, organizuje tribinu na temu “SIMETRIČNA VRŠNJAČKA INTERAKCIJA I RAZVOJ ČITALAČKE PISMENOSTI”. Tribinu vodi Nevena Buđevac sa Učiteljskog fakulteta Univerziteta u Beogradu i Laboratorije za eksperimentalnu psihologiju, Filozofski fakultet Univerziteta u Beogradu.

• 06.12.2012.

Fakultet za medije i komunikacije sa ponosom predstavlja novu generaciju diplomiranih studenata osnovnih i master studija.

Pozivamo Vas da prisustvujete svečanoj promociji dana 27. decembra 2012. godine sa početkom u 13 časova u svečanoj sali na IV spratu fakulteta.

• 04.12.2012.

Departman za socijalni rad poziva sve studente Fakulteta za medije i komunikacije na tribinu Zajedno do tolerancije, koja će biti održana 7. decembra, sa početkom u 13 časova u Sali 3 na prvom spratu Fakulteta. Cilj tribine je upoznavanje studenata sa položajem i statusom marginalnih grupa u našem društvu, stepenom diskriminacije sa kojom se suočavaju i mehanizmima koji mogu doprineti poboljšanju situacije.