• 23.12.2014.

Da li dobro razumemo savremene medije za masovnu komunikaciju? Šta u stvari poručuju reklame, zašto neke pamtimo, a zašto nas neke nerviraju? Da li je internet za mlade, a televizija za matore? Ko još sluša radio?

• 17.12.2014.

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će se promocija u zvanje i svečana dodela diploma studentima Fakulteta za medije i komunikacije održati u subotu, 27. decembra 2014. godine, sa početkom u 12 časova u Kući kulture FMK (Terazije 34).

• 17.12.2014.

Na Fakultetu za medije i komunikacije su 13. i 14. decembra održane radionice za mlade dizajnere u okviru programa  “Iz dobrih razloga”. Učesnici su kroz teorijsko praktični rad sa moderatorima i gostima stekli nova iskustva i oprobali se u ilustraciji njima važnih društvenih problema i pitanja.