10.05.2013.
FMK: Fantastično majsko kuliranje

Fakultet za medije i komunikacije 15. maja od 12h do 22h u prostoru Mikser House-a (Karađorđeva 46)  organizuje FMK: Fantastično majsko kuliranje!

Manifestacija je sklop različitih oblika komunikacije: od kritičkog mišljenja, reči, knjige, slike, umetničkog dizajna, performansa, novinarskih veština, „igre“ psihijatara, socijalnih tema, do veština kulinarstva, igre i zabave. Dostupno je svima da gledaju, čuju, probaju i učestvuju.

Negujući kreativnost, slobodu percepcije i mišljenja, profesori, saradnici i studenti Fakulteta za medije i komunikacije – FMK u saradnji sa Mikser House-om će 15. maja otvoriti vrata jednog od najoriginalnijih prostora Savamale za sve koji žele da saznaju nešto novo, druže se ili samo požele da "iskuliraju" u dobroj atmosferi.

Sadržaj programa "Fantastičnog majskog kuliranja" možete pogledati ovde.

Dobrodošli!