20.07.2013.
Besplatan upis za maturante sa prosekom 4,50!

U godini ekonomske krize i sve težoj materijalnoj situaciji naših građana, namera Fakulteta za medije i komunikacije je da, u skladu sa svojim mogućnostima, omogući najboljim učenicima, zainteresovanim za programe na FMK, da upišu željeni studijski program.

Pravo na besplatan upis ostvaruju svi maturanti koji su završno sa školskom godinom 2012/13. ostvarili odličan uspeh sa prosekom 4,50 i više.

Fakultet za medije i komunikacije u septembarskom roku upisuje novu generaciju studenata od 26. avgusta do 1. oktobra!
Otvorena vrata na FMK za buduće studente i roditelje održavaće se svake subote počevši od 24. avgusta od 11-14 časova.

Prijavljivanje na konkurs za upis traje od 19. avgusta do 14. septembra.

Upisno testiranje za sve smerove FMK održaće se 26. avgusta, 9. septembra i 16. septembra, sa početkom u 11 časova.