24.10.2013.
Besplatne radionice za srednjoškolce na Fakultetu za medije i komunikacije

Voliš da saznaješ nove stvari i stičeš nova iskustva? Fakultet za medije i komunikacije te poziva da učestvuješ u radionicama, koje su osmišljene da ti pomognu da otkriješ svoju kreativnost, usmeriš svoja interesovanja i sprovedeš ideju u delo!

Sve radionice su besplatne i polaznici će po završetku dobiti sertifikate.

Čekamo te. Prijavi se!

1. 1. PSIHOLOGIJA EMOCIONALNIH ODNOSA

Nauči kako da prepoznaš emocije, naročito one sa kojima ne umeš da se izboriš, a koje mogu da ti pomognu da bolje upoznaš sebe i druge. Saznaj zašto je emocionalna pismenost važna u svim međuljudskim odnosima.
Upravljaj svojim emocijama, nemoj da one upravljaju tobom!

Subota, 2. novembar, od 11-14 časova

1. 2. DIZAJNIRAJ SVET OKO SEBE

Zanimaju te vizuelne komunikacije, grafički dizajn i digitalne umetnosti? Radoznao si i kreativan?
Re/dizajniraj svet koji te okružuje.

Subota, 9. novembar, od 11-14 časova

1. 3. MASTERING ZVUKA

Ako misliš da ti je mesto za miks pultom, dođi da savladaš veštine DJ-inga i muzičke produkcije u pravom tonskom studiju! Bavimo se DJ-ingom, snimanjem i obradom muzike i zvuka. Saznaj kako to rade profesionalci.

Subota, 16. novembar, od 11-14 časova

1. 4. OSTAVI UTISAK

Kako da predstaviš sebe u dva minuta? Uz pomoć glumačkih tehnika ovladaj veštinama javnog i scenskog nastupa. Otkrij tajne uspeha poznatih.

Subota, 23. novembar, od 11-14 časova

1. 5. OTKRIJ ŠTA ŽELIŠ

Pomažemo ti da prepoznaš svoje veštine i otkriješ interesovanja i vrednosti koje te pokreću. Saznaj koji su sve načini da dođeš do informacija o obrazovanju, volontiranju i stipendijama, proveri koje ti se mogućnosti pružaju, nauči kako da postaviš ciljeve i doneseš odluku.

Subota, 30. novembar, od 11-14 časova

1. 6. MARKETING DRUŠTVENIH MREŽA

Iskoristi vreme koje provodiš na Facebooku, Twitteru i Instagramu da bolje upoznaš svet digitalnog marketinga, kako da dođeš do više like-ova, follower-a i share-ova. Saznaj zbog čega je menadžment društvenih mreža jedan od najtraženijih poslova na svetu.

Subota, 7. decembar, od 11-14 časova

1. 7. SVE JE KOMUNIKACIJA

Mig. XD. Osmeh. Tapšanje. Gem. Mahanje. Pirueta. Gol. <3. Zevanje. Grljenje. SMS. Nazad. Grickanje usana. Prekrštene ruke. Kuvanje. Klabing. Ljubljenje. Note. Tekst. Slika. Pogled. Plač. Skok. Napred. ……. Sve je komunikacija.
Nauči kako da uz pomoć verbalnih i neverbalnih signala ostvariš uspešnu komunikaciju.

Subota,14. decembar, od 11-14 časova

1. 8. MEDIJSKA PRODUKCIJA

Oslobodi svoju kreativnost i nauči da napišeš tekst koji će privući veliki broj čitalaca.
Zatim trk u TV studio gde ćeš naučiti kako da na što efektniji način predstaviš napisano.
Nauči potom na koji način svoj tekst uspešno da pretvoriš u fotografiju. Progovori jezik slike.
Čim završiš sa fotkanjem, čeka te radijski mikrofon – oprobaj se u svetu radija gde su glas i brzina tvoje najveće prednosti.

Kreativno pisanje i TV: subota, 21. decembar, od 11-14 časova
Radio i fotografija: nedelja, 22. decembar, od 11-14 časova

Prijavu možeš poslati putem e -maila fmk@singidunum.ac.rs, telefona 011/26 26 474 ili naše zvanične Facebook strane.
U prijavi je potrebno da navedeš:  ime i prezime, godinu rođenja, školu iz koje dolaziš, broj telefona, naziv radionice za koju se prijavljuješ.

Sve radionice se održavaju u prostorijama Fakulteta za medije i komunikacije u Karađorđevoj 65 u Beogradu.

Vidimo se!