25.10.2013.
Predstavljanje studentskog projekta Re-E-Lekcija

FMK Media centar i tim studenata i studentkinja Fakulteta za medije i komunikacije koji su osmislili i realizovali projekat "Re-E-Lekcija" pozivaju vas na predavanje “VIDI, KAŽI, PODELI”, koje će biti održano u utorak 29. oktobra od 13 do 14:30 časova u sali 3 na prvom spratu fakulteta.

Ekipa "Re-E-Lekcije" predstaviće razvojni put projekta koji je munjevito postao popularan i pomogao timu da dobije pristup novčanim fondovima za dalji rad na realizaciji ove ideje.

Promovišući slobodno i kreativno izražavanje stavova,studentkinje i studenti FMK će vam pokazati kako izgleda put od ideje do realizacije, pozvati vas na interakciju i predstaviti mobilnu aplikaciju koja je nastala kao jedan od ciljeva projekta.