08.03.2014.
Gostovanje prof. dr Nevenke Tadić na master programu Primenjena psihologija

U subotu, 8. marta 2014. gostujuće predavanje na Fakultetu za medije i komunikacije održala je prof. dr Nevenka Tadić, dečji psihijatar i psihoanalitički psihoterapeut, jedna od vodećih edukatora u oblasti psihoanalitičke psihoterapije u Srbiji. Napisala je prvi udžbenik iz oblasti psihopatologije dece i mladih i niz knjiga iz oblasti psihoanalitičke psihoterapije.

Prof. Tadić je održala predavanje na master programu Primenjena psihologija, u okviru predmeta Metode i proces savetovanja. Tema predavanja je bila psihoterapijski odnos, gde je studentima približila odnos psihoterapeuta i pacijenta / klijenta, koji je baza i pretpostavka uspešnog rada i terapijskog postignuća. Profesorka Nevenka Tadić je već održala niz predavanja na Fakultetu za medije i komunikacije, gde je na predmetima prof. dr Zorke Lopičić kao gostujuća predavačica prenela svoje dugogodišnje iskustvo studentima osnovnih i master studija psihologije na FMK.