10.04.2014.
Fakultet za medije i komunikacije upisuje novu generaciju studenata!

Predupis u školsku 2014/2015. godinu je u toku!

Fakultet za medije i komunikacije upisuje novu generaciju studenata na sledeće programe Osnovnih akademskih studija:
 Komunikacije i odnosi sa javnošću - akreditovan program
 Novinarstvo i medijska produkcija - akreditovan program
 Digitalne umetnosti - akreditovan program
 Psihologija - akreditovan program
 Socijalni rad - akreditovan program

Od ove školske godine Fakultet za medije i komunikacije nudi novi studijski program Digitalni marketing.

Prijavljivanje na konkurs za predupis otvoreno je od 1. marta 2014. godine, a online prijavu možete popuniti ovde.

Predupisno testiranje za sve smerove će se održati 15. i 24. aprila i 22. maja 2014. godine.

Otvorena vrata za buduće studente i roditelje na FMK-u održavaju se svake subote od 1. marta od 11-14 časova.

Fakultet za medije i komunikacije nudi besplatnu prvu godinu studija svim učenicima srednjih škola u Srbiji koji su maturirali u školskoj 2013/14. godini i ostvarili ukupan prosek 4,5 i više tokom sve četiri godine školovanja.

Za više informacija o uslovima upisa na FMK pogledajte stranu UPIS, obratite nam se putem telefona na broj (011) 26 26 474 ili nas posetite u Karađorđevoj 65 u Beogradu.

Dobrodošli!