20.05.2014.
Obaveštenje studentima FMK o izvođenju nastave i prvom junskom ispitnom roku

Poštovane koleginice i kolege,

Kolegijum Univerziteta Singidunum je zbog vanredne situacije u zemlji doneo odluku da se sve predispitne obaveze (nastava, vežbe i kolokvijumi) odlože za nedelju dana. Ova odluka važi za studente svih departmana Fakulteta za medije i komunikacije.

U narednoj nedelji (26.05. – 30.05.) biće održana sva predavanja, vežbe i kolokvijumi iz tekuće nedelje.

Studentski parlament FMK i tokom ove nedelje nastavlja akciju prikupljanja pomoći ugroženima, sa početkom u ponedeljak, 19. maja, od 11 časova u holu Fakulteta za medije i komunikacije. Od utorka, 20. maja, punkt na kome se prikuplja pomoć za ugrožene poplavama ponovo će biti premešten u Kuću kulture (Terazije 34), zbog veće dostupnosti lokacije građanima koji žele da pomognu.

Zahvaljujemo svim studentima, saradnicima i nastavnicima na angažovanju i svima koji su se odazvali humanitarnoj akciji Studentskog parlamenta FMK.