26.05.2014.
Upisno testiranje na FMK 24. juna, 9. i 15. jula!

Upis u školsku 2014/2015. godinu je u toku!

Fakultet za medije i komunikacije upisuje novu generaciju studenata na sledeće programe Osnovnih akademskih studija:
○ Komunikacije i odnosi sa javnošću - akreditovan program
○ Novinarstvo i medijska produkcija - akreditovan program
○ Digitalne umetnosti - akreditovan program
○ Psihologija - akreditovan program
○ Socijalni rad - akreditovan program

Od ove školske godine Fakultet za medije i komunikacije nudi novi studijski program Digitalni marketing.

Prijavljivanje na konkurs za upis je otvoreno, a online prijavu možete popuniti ovde.

Upisno testiranje na sve smerove osnovnih akademskih studija održaće se 24. juna, 9. i 15. jula 2014. godine, sa početkom u 11 časova na Fakultetu za medije i komunikacije (Karađorđeva 65).

Otvorena vrata za buduće studente i roditelje na FMK-u održavaju se svake subote od 11-14 časova.

Fakultet za medije i komunikacije nudi besplatnu prvu godinu studija svim učenicima srednjih škola u Srbiji koji su maturirali u školskoj 2013/14. godini sa ukupnim prosekom 4,5 i više!

Za više informacija o uslovima upisa na FMK pogledajte stranu UPIS, obratite nam se putem telefona na broj (011) 26 26 474 ili nas posetite u Karađorđevoj 65 u Beogradu.

Dobrodošli!