29.08.2014.
Upisno testiranje na FMK 8. i 15. septembra!
Fakultet za medije i komunikacije, Karađorđeva 65, Beograd

Upis u školsku 2014/2015. godinu je u toku!

Upisno testiranje na sve smerove studija na Fakultetu za medije i komunikacije održaće se u ponedeljak, 8. i 15. septembra 2014., sa početkom u 11 časova u zgradi FMK (Karađorđeva 65, Beograd).

Prijavljivanje na konkurs za upis je otvoreno, a online prijavu možete popuniti ovde.

Fakultet za medije i komunikacije upisuje novu generaciju studenata na sledeće programe Osnovnih akademskih studija:
○ Komunikacije i odnosi sa javnošću - akreditovan program
○ Novinarstvo i medijska produkcija - akreditovan program
○ Digitalne umetnosti - akreditovan program
○ Psihologija - akreditovan program
○ Socijalni rad - akreditovan program

Od ove školske godine Fakultet za medije i komunikacije nudi novi studijski program Digitalni marketing.

Fakultet za medije i komunikacije nudi besplatnu prvu godinu studija svim učenicima srednjih škola u Srbiji koji su maturirali u školskoj 2013/14. godini i ostvarili ukupan prosek 4,5 i više tokom sve četiri godine školovanja.

Otvorena vrata za buduće studente i roditelje na FMK-u održavaće se svake subote od 23. avgusta od 11-14 časova.

Upis kandidata koji su položili prijemni ispit za upis na Fakultet za medije i komunikacije traje od 25. avgusta do 26. septembra.

Za više informacija o uslovima upisa na FMK pogledajte stranu UPIS, obratite nam se putem telefona na broj (011) 26 26 474 ili nas posetite u Karađorđevoj 65 u Beogradu.

Dobrodošli!