27.02.2012.
Reportaža FMK radija nagrađena za najbolji studentski novinarski rad o procesu evropskih integracija

Na ceremoniji dodele nagrada za najbolji medijski prilog o procesu evropskih integracija, šef delegacije Evropske unije u Srbiji Vensan Dežer uručio je Danici Čigoji, studentkinji Fakulteta za medije i komunikacije, nagradu za reportažu "Obrazovanjem do putovanja", koja je emitovana na FMK radiju u emisiji "Kroz Evropu". Prilog se bavi mogućnostima koje mladi - zahvaljujući obrazovanju, a kroz projekat “Putujmo u Nemačku” - imaju za putovanja i razmenu iskustava sa studentima iz evropskih zemalja.

Na konkursu Kancelarije za evropske integracije Vlade Republike Srbije, Delegacije EU u Srbiji i Erste Banke nagrađeni su radovi u ukupno devet kategorija, objavljeni u periodu od 1. januara do 1. decembra 2011. godine.

Čestitamo Danici Čigoji i redakciji FMK radija!