25.10.2014.
U susret Sajmu knjiga studentima poklon i popust na FMK izdanja

Fakultet za medije i komunikacije predstaviće nova izdanja na predstojećem 59. Međunarodnom sajmu knjiga u Beogradu.

U susret Sajmu knjiga,  Fakultet studentima prve godine osnovnih i master studija poklanja jedno od izdanja:

• Zbornik MOĆ / MEDIJI / &, zbornik SLIKE / SINGULARNO / GLOBALNO, zbornik SLIKA / POKRET / TRANSFORMACIJA i knjigu SOLA AMORE (Ljubavlju samo) Mihaila Epštejna - studentima departmana Komunikacije i odnosi sa javnošću, Novinarstvo i medijska produkcija, Digitalni marketing i Digitalne umetnosti.

• OVEREXPOSED: Pervertovanje perverzije Silvera Lotringera,  KROZ LAVIRINT Elis H. Igli i Linde L. Karli: , MEDIJSKA PEDAGOGIJA Ditera Bakea  i knjigu SOLA AMORE (Ljubavlju samo) Mihaila Epštejna - studentima Departmana za psihologiju i socijalni rad

Studenti će svoje primerke knjiga moći da preuzmu u biblioteci FMK na drugom spratu Fakulteta, svakog radnog dana od 11 do 16 časova.

Svi studenti Fakulteta za medije i komunikacije će na predstojećem Sajmu knjiga u Beogradu moći da kupe fakultetska izdanja sa popustom od 30% uz indeks.
Pozivamo vas da posetite štand FMK u Hali IV Beogradskog sajma.