20.11.2014.
Poziv FMK radija novim članovima redakcije

Počinjemo sa novom sezonom emitovanja programa na FMK radiju!

Pozivamo sve zainteresovane studentkinje i studente Fakulteta za medije i komunikacije da se se priključe radu redakcije Radija.
Prijavu pošaljite na mejl simona.zikic@fmk.edu.rs do ponedeljka 24.11.2014.

FMK radio deo je projekta Centra za studije medija Fakulteta za medije i komunikacije, osnovan s idejom da studenti tokom školovanja steknu znanja i veštine koje će imkoristiti u budućem radu kako u medijima tako i sa medijima.

FMK radio počeo je sa radom 2010. godine, kada je prvi put emitovana emisija "Slušni aparat". U međuvremenu razvili smo program, uvrstili brojne sadržaje i produkciono ojačali. Vrlo brzo stiglo je i prvo priznanje za naš rad. Reportaža FMK radija "Srbija od skandala" osvojila je prestižnu nagradu "Zoran Mamula" za najbolje radijsko ostvarenje u 2010. godini.

Redakcija FMK radija danas priprema raznovrsne i zanimljive emisije namenjene prvenstveno mladim ljudima i studentima. Promovišemo društveno angažovane teme, studentski aktivizam, marginalne zajednice, bavimo se filmom, književnošću, muzikom, sportom ...

Pridružite nam se!