23.04.2015.
Predavanja dr Omara Karla Đoakina Đela na Departmanu za psihologiju

Dr Omar Karlo Đoakino Đelo (Omar Carlo Gioacchino Gelo), sa Departmana za psihoterapiju Univeziteta Sigmund Freud iz Beča i Departmana za istoriju, društvo i humanističke nauke Univerziteta Salento iz Lećea, Italija održaće predavanja na Fakultetu za medije i komunikacije 7. maja 2015. godine.

Dr Omar Karlo Đoakino Đelo je istaknuti istraživač u oblasti psihoterapije i urednik je nedavno objavljene knjige/udžbenika "Psychotherapy Research, Foundations, Process and Outcome", koju je izdao Springer, 2015. godine.

Predavanja iz oblasti istraživanja u psihoterapiji namenjena studentima IV godine Psihologije  biće organizovana u dva bloka,  od 9h  do 11h i od 15h do 17h, u sali 8a na četvrtom spratu FMK.

Predavanje za studente na master programu Primenjena psihologija, dr Đelo će održati od 17.15h do 19.30h, u sali S2 na prvom spratu.