20.05.2015.
Poziv za učešće u naučno-stručnoj konferenciji "Savremeni izazovi u socijalnom radu – problemi i perspektive"

Fakultet za medije i komunikacije vas poziva učestvujete u naučno-stručnoj konferenciji „Savremeni izazovi u socijalnom radu – problemi i perspektive“, koja će se održati 8. i 9. oktobra 2015. godine u Vrnjačkoj Banji.

Cilj konferencije je razmena ideja, znanja, iskustava i diskusija o problemima i načinima prevazilaženja problema u različitim oblastima savremenog socijalnog rada.

Uvodni panel:
Savremeni trendovi u socijalnom radu

Tematski paneli su:
Socijalna pedagogija
Socijalna gerontologija
Socioterapija u socijalnom radu

Na konferenciji možete da učestvujete kao autor ili aktivni slušalac.

Organizatori Konferencije:
Departman za socijalni rad Fakulteta za medije i komunikacije u Beogradu i Komora socijalne zaštite Republike Srbije

Pokrovitelj Konferencije:
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Republike Srbije

Datum održavanja:
8. i 9. oktobar 2015. godine

Značajni datumi:

- Prijave za učešće i slanje apstrakata radova do 15. maja 2015.
- Obaveštenje o prihvatanju rada do 20. juna 2015.
- Dostava kompletnih radova do 20. septembra 2015.
- Program skupa i raspored izlaganja biće poslati do 20. juna 2015.

Detaljan program Konferencije će učesnicima blagovremeno biti dostavljen e-mailom i postavljen na web sajt FMK-a, kao i informacije o smeštajnim kapacitetima u Vrnjačkoj Banji.

Uputstvo za pisanje apstrakta rada  možete preuzeti ovde.

Kotizacija:

Iznos kotizacije za autore radova je 6000,00 RSD (za uplate do 20. juna - 5.500,00 RSD), za slušaoce je 5,500,00 RSD (za uplate do 20. juna- 5.000,00 RSD), a za učesnike iz inostranstva 60 EUR (za uplate do 20. juna - 50 EUR).

Uputstvo za uplatu kotizacije možete preuzeti ovde.

Kotizacija uključuje:
• Učešće na konferenciji,
• Zbornik apstrakata,
• Sertifikat o učešću,
• Zbornik radova.

Komora socijalne zaštite Republike Srbije će izdati potvrdu o učešću na Konferenciji kojom se stiču bodovi za obnavljanje licence. Zavod za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja, će izdati uverenje kojim se Konferencija priznaje kao oblik stručnog usavršavanja.

Prijave se dostavljaju na e-mail socradkonf2015@fmk.edu.rs