17.07.2015.
Fakultet za medije i komunikacije upisuje novu generaciju studenata!

Upis u školsku 2015/2016. godinu je u toku!

JUNSKI I JULSKI UPISNI ROK

UPIS na Fakultet se do petka, 17. jula 2015. godine, održava svakog radnog dana od 9 do 16 časova u Studentskoj službi FMK.
Zbog velikog broja prijavljenih kandidata upis na Fakultet je produžen do petka, 24. jula 2015. godine, svakog radnog dana od 10 do 14 časova u Studentskoj službi FMK (Karađorđeva 65, drugi sprat).

SEPTEMBARSKI UPISNI ROK

Upisno testiranje za sve smerove osnovnih akademskih studija na FMK održaće se 28. avgusta (petak), 8. septembra (utorak) i 16. septembra 2015. (sreda), od 11 časova.

Upisno testiranje za sve smerove master i doktorskih akademskih studija na FMK održaće se 7. septembra (ponedeljak) i 19. septembra 2015. (subota), od 11 časova.

Online prijavu za upis možete popuniti ovde

Fakultet za medije i komunikacije nakon kolektivnog godišnjeg odmora počinje sa radom 17. avgusta 2015.

UPIS primljenih kandidata se održava svakog radnog dana od 9 do 16 časova u Studentskoj službi FMK (Karađorđeva 65, drugi sprat).

Otvorena vrata za buduće studente i roditelje na FMK-u održavaće se svake subote od 11 do 14 časova od 22. avgusta 2015.

Fakultet za medije i komunikacije nudi besplatnu prvu godinu studija svim učenicima srednjih škola u Srbiji koji su maturirali u školskoj 2014/15. godini sa ukupnim prosekom 4,5 i više!

FMK upisuje novu generaciju studenata na sledeće programe Osnovnih akademskih studija:
○ Komunikacije i odnosi sa javnošću
○ Novinarstvo i studije medija
○ Digitalne umetnosti
○ Psihologija
○ Socijalni rad
○ Digitalni marketing.

Od ove školske godine Fakultet za medije i komunikacije nudi novi studijski program Studije politike: svet, odnosi, zajednice.

Više informacija o master i doktorskim programima na FMK možete pronaći na strani PROGRAM.

Za više informacija o uslovima upisa na FMK pogledajte stranu UPIS, obratite nam se putem telefona na broj (011) 26 26 474 ili nas posetite u Karađorđevoj 65 u Beogradu.

Dobrodošli!