17.08.2015.
Upis na master i doktorske studije je u toku!

U školskoj 2015./2016. godini, Fakultet za medije i komunikacije organizuje sledeće master programe:

1. ○ Upravljanje ljudskim resursima
  2. ○ Komunikacije i odnosi s javnošću
  3. ○ Praktična filozofija i filoterapija
  4. ○ Primenjena psihologija
  5. ○ Socijalni rad
  6. ○ Teorije savremenosti: studije kapitalizma
  7. ○ Studije savremene transdisciplinarne humanistike i teorije umetnosti
  8. ○ Digitalne umetnosti: Umetnički master program Kreativno mišljenje i subverzivne strategije
  9. ○ Digitalne umetnosti: Teorijsko-istraživački master program Studije umreženog sveta
  10. ○ Kritičke studije politike: Savremene škole mišljenja

Prijavu za upis na master studije možete popuniti ovde

Upisno testiranje za sve smerove master akademskih studija na FMK održaće se 6. oktobra 2015. (utorak), od 11 časova.

Ove školske godine FMK je pokrenuo  i dva programa doktorskih akademskih studija:

Studije savremene transdisciplinarne humanistike i teorije umetnosti (DHTU)

Studije savremenih transdisciplinarnih umetnosti i medija (DTUM)

Prijavu za upis na doktorske studije možete popuniti ovde.

Otvorena vrata za sve zainteresovane kandidate održavaju se svakog radnog dana od 10 do 14 časova u kancelariji 110 na prvom spratu FMK (Karađorđeva 65, Beograd).

Prijemni ispit za oba programa doktorskih akademskih studija na FMK održaće se 14. oktobra 2015. (sreda), od 11 časova.

Za više informacija pozovite nas telefonom na broj 011/26-26-474, pišite nam na mejl fmk@singidunum.ac.rs ili nas posetite u Karađorđevoj 65 u Beogradu.
Dobrodošli!