20.10.2015.
FMK na 60. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga

Fakultet za medije i komunikacije predstaviće najnovija izdanja i celokupnu izdavačku delatnost na 60. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga, koji se održava od 25. oktobra do 1. novembra 2015. na Beogradskom sajmu.

Na ovogodišnjem Sajmu knjiga, u Hali 4 (štand 4022), predstavićemo najnovija izdanja iz oblasti društvenih i humanističkih nauka:

METAFIZIKA REALNE SREĆE, A. Badiju
KOMUNIKOLOGIJA, V. Fluser
ISTRAŽIVANJE O MODUSIMA ŽIVOTA, B. Latur
 IZMEŠTANJE HORIZONTA, J. Čekić
RASPRAVA O KOLONIJALIZMU, E. Sezer
DIGITALNO ISKLJUČENJE:
    KAKO KAPITALIZAM OKREĆE INTERNET PROTIV DEMOKRATIJE, R. Mekčejsni
KODIRANJE SLOBODE, G. Kolman
 FLUIDNI KONTEKST, M. Stanković
DIGITALNI MARKETING: POJMOVNIK, N. Krstić
 Ediciju NOVA HUMANISTIKA.

Više informacija o izdanjima možete pronaći ovde.

U okviru pratećeg programa na sajmu knjiga, pozivamo vas da nam se pridružite na:

PREDSTAVLJANJU EDICIJE NOVA HUMANISTIKA

Sreda, 28. oktobar, u 18h
Plato Miloš Crnjanski, Hala 1, Beogradski sajam

Govore: Miško Šuvaković, Dragana Stojanović, Aneta Stojnić, Aleksa Milanović, Marko Đorđević.

PREDSTAVLJANJE POJMOVNIKA DIGITALNOG MARKETINGA

Subota, 31. oktobar, u 15h
Plato Miloša Crnjanskog, Hala 1, Beogradski sajam

Govore: Nataša Krstić (Fakultet za medije i komunikacije, autorka Pojmovnika digitalnog marketinga), Bora Miljanović (doktor komunikologije sa FPN i direktor Represent Communications) i Simona Žikić (Fakultet za medije i komunikacije)

PRESTAVLJANJE 7. I 8. BROJA ČASOPISA ART+MEDIA

Nedelja, 01. novembar, u 12h

Štand Centra za promociju nauke, Hala 2, Beogradski sajam

Govore: Miško Šuvaković, Sanela Nikolić, Nikola Dedić, Aneta Stojnić, Bojana Matejić

Posetite nas, ali s oprezom, jer čitanje teorijskih knjiga može uticati na rad vašeg mozga.