23.02.2016.
Predstavljanje letnjih škola Fakulteta za medije i komunikacije
Učesnici Letnje škole za komparativne studije konflikta na FMK, 2015.

Fakultet za medije i komunikacije ovog leta u Beogradu organizuje dve internacionalne letnje škole:

- Letnju školu za komparativne studije konflikta (27. jun - 4. jul 2016.)

- Letnju školu za seksualnosti, kulture i politike (15. - 20. avgust 2016.)

Pozivamo sve zainteresovane studente završnih godina osnovnih studija (III i IV godina), kao i studente master i doktorskih studija na FMK da prisustvuju prezentacijama dve letnje škole, gde će moći da saznaju više o sadržaju, predavačima i uslovima učešća. Obe letnje škole održaće se na Fakultetu za medije i komunikacije. Svi studenti učešćem na jednoj od letnjih škola na FMK mogu ostvariti do 5 ESPB.

Prezentacija će se održati u petak, 26. februara u Sali 7 (IV sprat) u 11 časova.

Za više informacija pogledajte sajtove Centra za komparativne studije konflikta (CFCCS) ili pošaljite mejl na summerschool@cfccs.org; i sajt Centra za istraživanje kultura, politika i identiteta (IPAK.centar)  ili pošaljite mejl na jovana.timotijevic@fmk.edu.rs.

Saznajte zašto studenti iz celog sveta već sedam godina dolaze da studiraju sa nama!