30.03.2012.
Novi magazin studenata FMK "Fashion Communication"

"Fashion Communication" je projekat koji je nastao kao rezultat rada i istraživanja studenata Fakulteta za medije i komunikacije na predmetu Kostimografija i modni dizajn, odseci Novinarstvo i medijska produkcija i Komunikacije i odnosi sa javnošću.

Magazin "Fashion Communication" se bavi kulturom i istorijom odevanja, scenskim kostimom i aktuelnim učesnicima u stvaranju i promociji mode u savremenom svetu. Namenili smo ga najširim krugovima, a želimo da utičemo na podizanje svesti o odevanju, njegovom značaju u svakodnevnom životu, korenima iz prošlosti u današnjim trendovima i inspiraciji, tradiciji različitih naroda, stereotipima i njihovim uzrocima, kulturama i podkulturama.

Možete nas pratiti i na Facebook-u i saznati najnovije informacije o novom broju, kao i sve o našim aktivnostima između brojeva.
Uživajte u sadržaju prvog broja, koji možete pogledati ovde.

Svi zainteresovani studenti Fakulteta za medije i komunikacije koji žele da se priključe radu na ovom projektu, mogu nam se javiti na e-mail: fashion.communication@fmk.edu.rs