22.04.2016.
Akademska saradnja FMK i državnog univerziteta iz Velike Britanije West London University

Fakultet za medije i komunikacije sa velikim zadovoljstvom najavljuje početak akademske saradnje sa britanskim državnim univerzitetom West London University. Ovo je prva saradnja britanskog univerziteta sa nekom visokoškolskom institucijom u Srbiji, u okviru koje će biti pokrenuti novi studijski pogrami na osnovnim akademskim studijama.

Od oktobra 2016. godine studenti FMK dobiće mogućnost da studirajući na programima verifikovanim od strane Univerziteta West London steknu i diplomu ovog britanskog univerziteta tokom studija na Fakultetu za medije i komunikacije u Beogradu.

Studijski programi osnovnih studija na FMK BROADCASTING (RADIO,TV I VIDEO) I WEB NOVINARSTVOREKLAMNA INDUSTRIJA I ODNOSI S JAVNOŠĆU i MEDIJI I KOMUNIKACIJE realizovani su u saradnji sa London School of Film, Media and Design University of West London.