09.05.2016.
Novi ciklus studentskih projekata u Ustanovi kulture "Vuk Stefanović Karadžić"

Studenti druge godine Fakulteta za medije i komunikacije predstaviće se i u ovom semestru beogradskoj publici svojim projektnim idejama nastalim u okviru kursa Upravljanje kulturnim projektima, pod mentorstvom prof. dr Sanje Petričić:

U utorak 10. maja studentski tim „76“ izvešće predstavu „Tajna večera – otelotvorenje dela Leonarda da Vinčija“. Kako bi verodostojno oživeli sliku, kroz muziku, glumu i ples prikazaće događaje koji su prethodili i usledili nakon čuvenog prikaza Tajne večere.

○ U ponedeljak 23. maja studentski tim „Artisti“ izvodi predstavu pod nazivom „MILLIONE DI STORIE – razvoj klasične muzike“, kroz koju će publici približiti najveća ostvarenja velikih majstora klasične muzike kroz različite epohe.

Obe izvedbe počinju u 20 časova na sceni „Kult“ Ustanove kulture „Vuk Stefanović Karadžić“ (Bulevar kralja Aleksandra 77a).
Ulaz je besplatan.

Pozivamo sve zainteresovane da svojim prisustvom podrže novi ciklus studentskih projekata u Ustanovi kulture „Vuk“, a naredne izvedbe očekuju nas već u junu  – dobrodošli!