07.12.2016.
FMK Media Day: Community TV Goes Belgrade

U okviru projekta Community TV Goes Belgrade koji realizuje OKTO televizija iz Austrije u saradnji sa Fakultetom za medije i komunikacije iz Beograda, pozivamo vas na FMK Media Day.

petak 09. decembra u 17h u sali 8 na četvrtom spratu Fakulteta za medije i komunikacije (Karađorđeva 65) biće održan razgovor o konceptu televizije koja prevazilazi tradicionalne okvire ovog, i u digitalnom dobu, popularnog medija.

Pridružite nam se da razgovaramo o mogućnostima, o budućnosti i o potrebi za razvojem nekomercijalne, participativne i transnacionalne televizije.

U razgovoru učestvuju:

• ✲ Prof. dr Nada Popović Perišić, Fakultet za medije i komunikacije
  • ✲ Prof. dr Thomas Bauer, Univerzitet u Beču i OKTO TV
  • ✲ Mr Christian Jungwirth, OKTO TV
  • ✲ Prof. dr Vedran Džihić, Univerzitet u Beču i OKTO TV
  • ✲ Senad Hergić, OKTO TV
  • ✲ Roman Tolić, Tolikas Media Company
  • ✲ Voditelj programa prof. dr Novica Milić, Fakultet za medije i komunikacije

Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju događaju i učestvuju u ovoj važnoj diskusiji.

Galeriju fotografija sa događaja možete pogledati ovde.