14.12.2016.
Radionica studenata psihologije: "Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders"

Pozivamo vas da prisustvujete radionici “Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“ koju organizuje tim Inicijative socijalnog uticaja (Social Impact Initiative team) Evropske federacije studenata psihologije (EFPSA SII). Srbija je jedna od evropskih zemalja koje učestvuju u organizaciji kampanje Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders. Kampanja se sastoji od edukativne radionice i sadržaja na socijalnim medijima, kreiranim kako bi se olakšala implementacija psihološkog znanja i postigao pozitivan i značajan uticaj na društvo.

Radionica će se održati na Fakultetu za medije i komunikacije 15. decembra u Sali 3 od 18.30 časova, vode je studenti Departmana za psihologiju i namenjena je svim studentima FMK.