12.04.2017.
Nova radionica za srednjoškolce 13. maja: Otkrij šta želiš!

Nakon izuzetno posećene i uspešne radionice u martu ove godine, FMK vas poziva na novu kreativnu radionicu za srednjoškolce pod nazivom „Otkrij šta želiš“, koja će se održati u subotu, 13. maja 2017. godine od 11 do 14 časova na Fakultetu za medije i komunikacije u Beogradu, Karađorđeva 65.

Radionica je osmišljena da pomogne srednjoškolcima da otkriju svoje talente i izvore svoje motivacije; da saznaju na koje sve načine mogu da dođu do informacija o obrazovanju, stipendijama i praksi. Na radionici ćemo istražiti mogućnosti koje se mladima danas pružaju, učiti kako da postavimo ciljeve i donesemo odluku.

Radionica je besplatna, otvorena za sve zainteresovane srednjoškolce, a polaznici će po završetku dobiti sertifikate. Prijavu možete poslati putem imejla fmk@singidunum.ac.rs, telefona 011/26 26 474 ili naše zvanične Facebook strane (fmk.beograd). U prijavi je potrebno da navedete: ime i prezime, godinu rođenja, školu iz koje dolazite i broj telefona.

Vidimo se na FMK!