24.04.2017.
Spisak kandidata koji su položili prijemni ispit u predupisnom roku

Spisak kandidata/kinja koji/e su položili prijemni ispit za upis na Fakultet za medije i komunikacije u školskoj 2017/2018. godini:

MEDIJI I KOMUNIKACIJE

1. Anamarija Ristić
2. Andrej Jočić
3. Anđela Kostić
4. Anja Vignjević
5. Bogdan Dedić
6. Dora Špehar
7. Jana Stojanović
8. Jelena Dušanić
9. Katarina Pavlović
10. Katarina Pučijašević
11. Marie Louise Pekić
12. Mia Filipović
13. Mia Sekulić
14. Milanka Cerovac
15. Milica Panić
16. Mina Matijašević
17. Natalija Nikolić
18. Nikolina Tasić
19. Olivera Mitić
20. Staša Milovanović
21. Teodora Gašić
22. Vanja Petrović

DIGITALNI MARKETING

1. Aleksandar Bogdanov
2. Anđela Petrušić
3. Anja Matić
4. Igor Mijić
5. Jovan Urošev
6. Sara Milošević
7. Vesna Petrović

 

DIGITALNE UMETNOSTI

1. Andrijana Jevđić
2. Biljana Radinović
3. Julija Radosavljević
4. Marija Maslać
5. Marija Nedin
6. Nađa Ristović
7. Nemanja Kajtaz
8. Sara Nenadić
9. Tamara Terzić

 

PSIHOLOGIJA 

1. Aleksa Bilanović
2. Aleksandar Tripković
3. Aleksandra Planić
4. Aleksandra Savičević
5. Ana Ljubisavljević
6. Ana Vico
7. Andrea Pavlović
8. Andrijana Lazić
9. Anđela Vulikić
10. Anđelija Vukašnović
11. Anika Tabaš
12. Anja Simonović
13. Bora Aleksić
14. Clarita Izquierdo Pinedo
15. Dane Batanić
16. Darija Nešić
17. David Đurović
18. Dea Brkić
19. Dunja Glavonjić
20. Dunja Plećević
21. Đina Banković
22. Đorđe Aleksandrović 
23. Ema Đokić
24. Hana Đurić
25. Isidora Pavlović
26. Ivan Šutić
27. Jasmina Raković
28. Jelena Kovačević
29. Jelena Vučićević
30. Josipa Ždraljević
31. Jovana Lazić
32. Jovana Mikić
33. Jovana Spasojević
34. Jovana Stanimirović
35. Katarina Đurđević
36. Katarina Elezović
37. Katarina Nikolić
38. Katarina Ristić
39. Katarina Vučković
40. Kristina Simović
41. Kristina Spasić
42. Kristina Vuković
43. Lana Đurčević
44. Lazar Stešević
45. Ljubica Anđelić
46. Maja Milošević
47. Maja Nikolić
48. Maja Sekulić
49. Marija Milanović
50. Marija Stojmenović
51. Marina Dimitrijević
52. Marina Kožović
53. Marina Krstajić
54. Marko Ristić
55. Matija Urošević
56. Milan Mitrović
57. Milica Milanović
58. Milica Sekulović
59. Milica Stevanović
60. Milica Vukčević
61. Miloš Vasiljević
62. Mina Kojić
63. Mina Marković
64. Mina Milošević
65. Monika Mimić
66. Natalija Mutavdžić
67. Nevena Baščarević
68. Nevena Runjić
69. Nicoletta Patania
70. Nikola Borišev
71. Olja Pokrajac
72. Petar Delić
73. Sava Vuković
74. Simona Pjevalica
75. Simone Mamalou
76. Stefan Kuljanin
77. Strarčević Marko
78. Uroš Branković
79. Valentina Dimitrijević
80. Vanja Tošić
81. Veljko Stevanović
82. Viktor Pavlović
83. Viktorija Popović
84. Vuk Radojičić
85. Željana Maksimović
86. Željana Pavić
87. Željko Nikolić

SOCIJALNI RAD

1. Anđela Risović
2. Eliana Đuriček 
3. Jovana Stajić

 

UPIS na Fakultet se održava svakog radnog dana od 10 do 16 časova u Studentskoj službi FMK (Karađorđeva 65, drugi sprat) do 15. jula 2017.

OSTALE VESTI