03.05.2017.
Filmsko veče Kluba studenata psihologije: "Tri lica Eve"

Novoosnovani Klub studenata psihologije „Akcioni potencijal“ vas poziva na projekciju filma „Tri lica Eve“ (The Three Faces of Eve, 1957), prvo  od mnogih filmskih večeri na FMK. Projekcija će se održati u četvrtak 11. maja u 20h, u sali 10

Film  „Tri lica Eve“  je baziran na istinitom događaju i prati život takozvane Eve Vajt, jedne od najpoznatijih slučajeva poremećaja višestruke ličnosti. Iako psihijatri početno sumnjaju na amneziju, polako otkrivaju istinu o pravoj prirodi njenog poremećaja.

Nakon filma ćemo diskutovati o ovom poremećaju uz pomoć dr Olge Čolović, asistenta na predmetu Psihopatologija. Dr Čolović radi na Institutu za mentalno zdravlje u Beogradu i karijeru je posvetila poremećajima ličnosti, anksioznim i depresivnim poremećajima i psihoterapiji.

Projekcija je besplatna i otvorena za sve. Pozivamo vas da ostanete nakon projekcije filma kako bismo zajedno otvorili diskusiju.
Nadamo se da ćemo zajedno uspešno započeti rad KSP „Akcioni potencijal“!