19.05.2017.
Brainblender — kreativna radionica za srednjoškolce

Na novoj kreativnoj radionici za srednjoškolce na FMK igraćemo pravu društvenu igru!

Brainblender je igra koja podstiče učesnike da razmišljaju van okvira i razvijaju originalne ideje.

Pravila igre će ti omogućiti da se na neobičan način pozabaviš čestim nedoumicama i problemima, i da ideje koje zajedno kreiramo primeniš u svakodnevnom životu, pri pronalaženju inspiracije i donošenju odluka koje mogu promeniti tvoju (i našu) budućnost.

Na tri Brainblender table ima mesta za 24 učesnika  ako si jedan ili jedna od njih pošalji prijavu na imejl fmk@singidunum.ac.rs, telefonom na 011/26 26 474 ili porukom na facebook/fmk.beograd. U prijavi je potrebno da navedeš: ime i prezime, godinu rođenja, školu iz koje dolaziš i broj telefona.

Subota, 3. jun u 12 časova
Karađorđeva 65, Beograd

Dođi da kroz igru stvaramo novi svet!