11.06.2012.
Studenti psihologije na Naučno-stručnom skupu psihologa Srbije

Studenti psihologije Fakulteta za medije i komunikacije učestvovali su, kao volonteri, u realizaciji jubilarnog 60. Naučno-stručnog skupa psihologa Srbije koji je održan početkom juna na Filozofskom fakultetu u Beogradu.

Centralna tema ovog skupa - Merenje i procena u psihologiji, okupila je veliki broj psihologa iz zemlje i regiona.

Osim učešća u realizaciji skupa, studenti su imali mogućnost da upoznaju naše značajne psihologe (jedan od njih je i profesor Ivan Ivić, na fotografiji sa studentima), ali i da prate bogat i raznovrstan program skupa.

Sve pohvale za naše studente: njihov entuzijazam, posvećenost, želja za sticanjem novih znanja, kao i timski rad dali su poseban šarm skupu.

U planu je nastavak saradnje sa Društvom psihologa Srbije, koji decenijama organizuje ovaj skup.