11.10.2012.
Seminar forenzičke psihologije na FMK

Milan Kostić, autor i predavač kursa forenzičke psihologije na Fakultetu za medije i komunikacije, održaće trodnevni seminar iz ove oblasti (od petka 19. do nedelje 21. oktobra) u Sali 1 na prvom spratu FMK. Učesnicima seminara biće obezbeđen radni materijal i dodeljeni sertifikati Udruženja psihologa-veštaka Srbije.

Milan Kostić (1947) je začetnik forenzičke psihologije u našoj zemlji. Objavio je knjige "Homo negans ili čovek nasuprot (ogledi iz forenzičke psihologije)", "Zločin iz strasti", "Forenzička psihologija - teorija i praksa", "Nepoznati (Ogledi iz psihologije marginalnosti)". Za knjigu "Homo negans ili čovek nasuprot" (1996) dobio je godišnju nagradu Društva psihologa Srbije.

Prijave za učešće na Departmanu za psihologiju, na četvrtom spratu Fakulteta za medije i komunikacije.
Sva dodatna obaveštenja možete dobiti na broj 011/262-67-84.
Kontakt osoba: Renata Stanojević