12.10.2012.
Upis na master studije je u toku!

Fakultet za medije i komunikacije organizuje master studije KULTURA GLOBALNIH MEDIJA: ODNOSI SA JAVNOŠĆU.

Program će se, u zavisnosti od interesovanja studentkinja i studenata, organizovati na srpskom i engleskom jeziku. Takođe, programom je predviđeno i on-line studiranje za studentkinje i studente koji nisu u prilici da redovno pohađaju nastavu.

U okviru master programa ponuđene su sledeće izborne opcije koje nude specijalizacije iz različitih oblasti istraživanja Kulture globalnih medija:

Dodatne informacije o izbornim opcijama potražite na stranici PROGRAM.

Fakultet za medije i komunikacije od ove školske godine nudi nove master programe Studije Japana, Studije prevođenjaMenadžment muzike i medija i Studije muzike u oblasti medija i komunikacija.

Više o master programu Primenjena psihologija saznajte OVDE.

Za više informacija pišite nam na fmk@singidunum.ac.rs, pozovite na broj 011/26 26 474 ili nas posetite u Karađorđevoj 65 u Beogradu.

Dobrodošli na FMK!