18.10.2012.
FMK na 57. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga

Pozivamo vas da posetite štand Fakulteta za medije i komunikacije, koji će prvi put predstaviti svoju izdavačku delatnost na ovogodišnjem Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga u Hali 4, štand 4086 i u Hali 1, na štandu izdavačke kuće "Clio"

57. Međunarodni beogradski sajam knjiga će se održati od 21-28. oktobra na Beogradskom sajmu.

Centar za medije i komunikacije će predstaviti prva dva broja novog teorijskog časopisa “Belgrade Journal of Media and Communications” na engleskom jeziku i svoja najnovija izdanja:

Studenti i studentkinje FMK imaju mogućnost da sva nova, kao i prethodna izdanja Fakulteta kupe po promotivnim cenama, sa 20% popusta.

Pozivamo vas da podržite rad Centra za medije i komunikacije i pridružite nam se na predstojećem Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga:

Ponedeljak, 22. oktobar
"Telo, glas, tekst: razgovor sa Katalin Ladik";
Učestvuju: Katalin Ladik (Budimpešta) i Dubravka Đurić

Utorak, 23. oktobar
Razgovor: "Znakovi budućnosti";
Učestvuju: Peter Klepec (Ljubljana), Elizabeta Šeleva (Skoplje), Tomislav Brlek (Zagreb), Jasmina Lukić (Budimpešta), Tanja Petrović (Ljubljana), Svetislav Basara, Novica Milić, Jelisaveta Blagojević, Ivan Milenković i Branko Romčević; moderator: Jovan Čekić

Četvrtak, 25. oktobar
Štand izdavačke kuće Clio, Hala 1
11:00–13:00
Dekanka Fakulteta za medije i komunikacije Nada Popović Perišić učestvuje u predstavljanju projekta „Medijska pismenost za srednje škole“

Petak, 26. oktobar
Štand FMK, Hala 4
16:00
Predstavljanje časopisa "Belgrade Journal of Media and Communications" i novih izdanja Centra za medije i komunikacije.
Učestvuju: Nada Popović Perišić, dekanka Fakulteta za medije i komunikacije, profesor Jovan Čekić, profesorka Jelisaveta Blagojević i urednik Centra za medije i komunikacije, Obrad Savić.

Subota, 27. oktobar
13:00
Sala "Borislav Pekić"
Bestseler dijalog: "Ko se (ne)čuje?"
Razgovaraju: Slobodan Tišma i Tatjana Rosić

Nedelja, 28. oktobar