26.10.2012.
Početak nastave na master studijama u školskoj 2012/13. godini

Nastava na master studijskom programu Kultura globalnih medija i usmerenju Odnosi sa javnošću počinje 1. novembra, kada će u sali 4 sa početkom u 17h biti održane uvodne prezentacije programa, izbornih predmeta i izbornih opcija.

Nastava na master usmerenju Digitalne umetnosti i novi mediji počinje 2. novembra, kada će u sali 8a na IV spratu sa početkom u 17h biti održana uvodna prezentacija porograma i modela izvođenja nastave u tekućem semestru.

Redovna nastava  za sve studente master studija počinje u ponedeljak, 5. novembra prema rasporedu koji možete pogledati ovde

Prijava na izborne predmete će trajati od petka, 2. novembra do nedelje, 4. novembra.
Izborni predmeti se prijavljuju on-line, putem opcije "enroll" na e.FMK stranicama kurseva. Studenti se na isti način upisuju na obavezne predmete predviđene nastavnim programom.

Fakultet za medije i komunikacije Vam želi puno uspeha u daljem toku studija!