07.01.2013.
Okrugli sto "On the Christian Question"

Centar za medije i komunikacije organizuje  okrugli sto posvećen radu gostujućeg predavača na FMK profesora Gila Anidžara.

Okrugli sto - On the Christian Question,  će se održati na Fakultetu za medije i komunikacije u ponedeljak, 14. januara 2013. godine od 11-17 časova.

Razgovor je organizovan povodom izdanja poslednje knjige profesora Gila Anidžara iz trilogije o Hriščanstvu -  Blood: A Critique of Christianity, Columbia University Press, New York, 2013, kao i prevoda njegove knjige Semiti, koja će se uskoro pojaviti u biblioteci FMK-a - Philoxenia.

Skup će se odžati na engleskom jeziku i otvoren je za javnost.

Detaljnije informacije o programu skupa možete pogledati na stranici Centra za medije i komunikacije.

Organizator okruglog stola je koordinator Centra za medije i komunikacije Obrad Savić.